
TRE Provider Masterclass: TRE en het Lezen van het Gezicht
(De masterclasses zijn alleen voor gecertificeerde TRE Providers én TRE Trianees met ruime ervaring met het begeleiden van proefcliënten.
Ben je dat niet maar wil je graag TRE leren of je erin verdiepen, kijk dan bij ons aanbod TRE Workshops).
TRE & het Lezen van het Gezicht
In deze masterclass nemen we je mee in de verdieping van het TRE proces via het beter kunnen Lezen van het Gezicht.
Het gezicht kan ons veel inzicht geven over de staat van het zenuwstelsel. Hoe werken de gezichtsspieren en wat kan je er aan aflezen. Hoe zijn de gezichtsspieren gelinkt met de Polyvagaal theorie?
Het gezicht geeft ons interessante informatie over het zenuwstelsel van de cliënt maar welke signalen geven wij ongemerkt af met ons gezicht als TRE Provider? Hoe kunnen we met de inzichten die we krijgen, zorgen voor meer gronding en veiligheid in de sessie?
We onderzoeken welke interventies het gezicht weer in verbinding kunnen brengen met het lichaam.
Wat kan je deze dag verwachten?
- Theorie over gezichtsspieren en de samenhang met de Polyvagaal theorie
- Interventies via het gezicht
- Emoties en het gezicht: client zowel als provider
- Gezamelijke TRE sessie met aandacht voor het gezicht
- Interventie oefeningen voor het gezicht
- Tijd voor jullie eigen inbreng en natuurlijk….. leuke spelletjes
Overige informatie
Door wie?
De masterclass wordt gegeven door Daan Timmers (trainer) en Tonja Verheul (mentor)
Wanneer?
De masterclass wordt gegeven op een zaterdag of zondag van 09:30 tot 17:00 uur met een pauze van 1 uur.
Kosten: Deelname is € 170 incl btw (€ 140,50 ex btw).
Locatie: Yoga Lab Studio, Amsterdam




